200
Головна » 2008 » Серпень » 30 » Довгожданна перемога дома
Довгожданна перемога дома
23:33

В 7-му турі Фк Коростень дрма приймав Фк Бастіон.Гра була рівних команд.В цьому матчі Фк Коростень повинен був довести що вони будуть боротись за вихід у першу лігу.І вони це довели.На 3 хвилині потужним ударом Кадар Йосип забив гол.Це був фантастичний гол під перекладину.Не вспівши оговтатись після пропущеного голу та натиску на ворота,Бастіон,порушив правила у своїй карній зоні.Це сталося на 27 хвилині.Мяч з пенальті забив Кадар.Гра шла в швидкому темпі.Володіння мяча було 57 на 43 на користь коростенців.Під кінець гри атаки коростенців були просто нестримні і на 45 хвилині Стус Микола забив третій мяч у ворота суперників.

Після перерви Бастіон оговтався і вже на 47 хвилині Таранов забив гол у ворота коростенців.Рахунок зустрічі став 3-1.Гра шла в середньому темпі.Обидві команди могли забити і Бастіон це зробив на 83 хвилині.Тей самий Таранов таранними діями забив гол у ворота Фк Коростень.Після цього почався дощ,який мабуть і завадив новачкам Коростеня відзначитись у поєдинку.Матч і закінчився з рахунком 3-2 на користь Коростеня.Гравцем матчу став Кадар Йосип,який вже забив 4 голи і посядає 1-ше місце в списку бомбардирів.Чекаємо перемог надалі!!!!

Переглядів: 1137 | Додав: fckn | Рейтинг: 4.5/2 |