Головна » 2008 » Вересень » 16 » Звіт матч
15:01
9 тур. м.Коростень. Стадіон «Спартак». 2000 глядачів. +12оС. Початок о 17.00. Оцінка поля - 3.

Судді: О.Павлюк, І.Бондар (обидва - м.Київ), О.Драчов (Київська обл.).

Делегат ФФУ: В.Бурмич (м.Хмельницьк).

«Дніпро»: Дейнеко (Коростишевський, 82), Козир (Гонщик, 76), Селезньов, Єлісєєв, Ленський, Грицина (Сизихін, 66), Павелько (Фатій, 71), Поліщук, Мошківський (Удовиченко, 46), Крамар (Синьогуб, 74), Бессалов (Дремлюк, 68).

Тренер: А.Безсмертний.

Голи: Пустовіт (80) - О.Павелько (31), А.Бессалов (35), А.Крамар (56),

Р.Поліщук (62 пен., 73).

Попередження: Стус (25), Панас (45+1), Іванов (76) - Бессалов (26), Синьогуб (84).

Невимушено і красиво здобуло чергову свою перемогу черкаське «Дніпро». ФК «Коростень» не склав іспит лідеру турнірних перегонів.

Уже на першій хвилині матчу під час подачі від кутового прапорця мав нагоду «розпечатати» ворота господарів Артем Бессалов – м’яч просвистів над «дев’яткою» воріт.

До середини першого тайму точилась рівна боротьба, проте приїжджій коман-ді кардинально вдалося переломити хід матчу. Першим у складі черкасців на 31-ій хвилині відзначився Олексій Павелько, який від бокової лінії зі стандарту поцілив у ближній кут воріт. Через чотири хвилини Артем Бессалов, у падінні забивши головою ефектний гол, подвоїв рахунок у зустрічі.

Після перерви «червоно-біло-сині» продовжили розгром свого опонента. На 56-ій хвилині Артем Бессалов вивів Крамара на побачення з воротарем ФК «Коростень». Антон, обігравши голкіпера, технічно перекинув шкіряну кулю через захисника господарів – 3 : 0 !

Надалі настала черга Романа Поліщука: спочатку капітан команди реалізував одинадцятиметровий за порушення в карному майданчику проти Дмитра Удовиченка, а потім реалізував вихід один в один.

Лише наприкінці матчу господарі спромоглися «розмочити» рахунок. Навіс зі штраф-ного головою замкнув захисник Пустовіт, який вдало підключився до атаки своєї команди.

Переконлива перемога продовжила прописку підопічних Анатолія Безсмертного на верхньому щабелі турнірної таблиці. З великим інтересом, в наступному десятому турі, очікується протистояння в Черкасах лідерів групи «А» - «Дніпра» та вінницької «Ниви».

Переглядів: 1137 | Додав: fckn | Рейтинг: 0.0/0 |