Чесна гра (гості): 7,714
Голи:Грищенко Андрій 62
Попередження (вилучення):
Пустовіт Олександр 21 Бахуринський Антон 25-Сікорський Михайло 27 Сіліч Кирило 59

Матч 17 туру в Коростені чекали давно,тому що не дивлячись на те що це був робочий день тай ще на дві години дня прийшло відвідати близько тисячі глядачів.

В першому таймі була бородьба в центрі поля,але й були дуже серйозні моменти у команд.В першому таймі м'ячем більше володіли коростенці,і можна дати 65% на 35% володіння м'яча на користь господарів.В другому таймі пожвавіше почали діяти гості,але на довго їх не вистачило.На 55хвилині почався штурм воріт Княжі і на 52 хвилині наш досвідчений бомбардир Грищенко Андрій забив свій 5 гол у турнірі.Після пропущеного голу княжичі зібрались і пішли штурмовати ворота коростенців,і на 80 хвилині Марк Рубан вийшов на побачення з нашим голкіпер технічно перегравши його не зміг забити гол в наші ворота.Після цього декілька разів коростенці гостро пробивали,але не зуміли забити.Рахунок зустрічі так і закінчився з рахунком 1-0 на користь коростенців.

Переглядів: 997 | Додав: fckn | Рейтинг: 4.7/3 |