Попередження
Ковтонюк О.59        Кирик Кирил 11
                             Моря Леонід 43
                             Недяк Ігор 86

14 листопада в нашому місті відбувався матч 18 кола серед команд 2-ої ліги.Фк Коростень приймаш дома гостей з Миколаїва.

Гості з самого початку почали "штурмувати" наші ворота і на 18 хвилині Шеремет Сергій влучним ударом забив гол у наші ворота.Після цього ініціатива перешла до рук Фк Коростень.Наші заволоділи мячем і робили гострі атаки.І на 27 хвилині через незграбність захисників Стус Микола забив гол у ворота МФк Миколаїв.Це був вже 6 мяч для Миколи у цьому сезоні.

Володінням мяча й надалі переважали коростенці.Обидві команди дуже гостро атакували.Були й 90% моменти,але ніхто більше в першому таймі не забив.

У другому таймі команди розпочали у жвавому темпі і декілька нагод змарнував МФк Миколаїв щоб забити гол.На це,на 65 хвилині коростенці відповіли голом.З кутового забив Пустовіт Олександр.Після цього голу "молоді" миколаївці нічого вже не могли зробити.

Обидві команди після голу трішки заспокоїлись і обмінювались гострими ударами по воротами.

На 83 хвилині Шеремет Сергій виходив на побачення з нашим голкіпером,але переграти не зумів.Матч так і закінчився з рахунком 2-1 на користь коростенських футболістів.

Переглядів: 1079 | Додав: fckn | Рейтинг: 5.0/1 |