Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Міні-чат
200
Головна » 2009 » Березень » 25 » Перша міжнародна товариська гра. Перша перемога!
Перша міжнародна товариська гра. Перша перемога!
13:26
«Динамо-Хмельницький» провело чергову товариську гру. Цього разу аутсайдер другої ліги переміг дебютанта вищої ліги Білорусіїї ФК «Мінськ»

Черговим спаринг-партнером хмельничан, які проводять збори в Криму, став переможець першої ліги чемпіонату Білорусії ФК «Мінськ». Білоруси зустрілися з «Динамо-Хмельницький», яке посідає в другій лізі групі «А» 15 сходинку, навряд чи думали, що цей матч завершиться для них розгромом.

Наставник українців Володимир Рева награвав свої тактичні схеми, мінчани – свої. В кого краще вийшло, мабуть, про це говорить результат гри – 7:0 на користь «Динамо-Хмельницький»! Равною гру можна назвати, мабуть, у перші хвилини. Коли команди під дощем на полі в Куйбишево приглядалися одна до одної. А коли комбінаційна атака «динамівців» на 27 хвилині завершилася голом у виконанні Дітковського, була ймовірність, що ФК «Мінськ» розпочне штурмувати ворота хмельничан. Штурму не сталося. А на 35 хвилині Дітковський оформив «дубль».

Якщо в першому таймі «Динамо-Хмельницький» грало за тактичною схемою в «4-3-3», то в другій половині матчу Володимир Рева перебудував гру своїх підопічних у схему «4-2-3-1». Як результат – ще п’ять голів у ворота мінчан. Приблизно на 55 хвилині відзначився Олексій Колесников, який очолює список бомбардирів своєї команди в цьому чемпіонаті (6 м’ячів у ворота суперників). Через десять хвилин Андрій Лемішевський продемонстрував своє вміння забивати зі штрафного. Ну, а з 80 до 90 хвилини в воротах ФК «Мінськ» побувало ще три голи. Один на рахунку Слободяна, «дубль» в свій актив записав Солонинко.

Cклад «Динамо-Хмельницький» в матчі з ФК «Мінськ»: Дуднік (Левицький, 46), Яремчук (Мошківський, 46), Якубовський (Шляховий, 46), Балицький, Сергєєв, Рева, Шолін (Солонинко, 60), Грищук (Лемішевський, 46), Сендель (Рудий, 46), Дітковський (Колесников, 50), Нікітін (Слободян, 46).

Переглядів: 2443 | Додав: fckn | Рейтинг: 5.0/1 |